Upozornenie na falzifikáty

X-mini.sk upozorňuje svojich zákazníkov, aby pri nákupe reproduktorov X-mini vždy venovali pozornosť tomu, od koho produkty nakupujú a či sa jedná o originálne reproduktory X-mini! Keďže je X-mini celosvetovo najlepšia značka prenosných reproduktorov na trhu, existuje určité množstvo nekvalitných napodobnenín! V prípade, že sa rozhodnete nenakupovať priamo od nás, overte si, či kupujete originálny reproduktor, alebo podozrivo lacnú kópiu.
Ako postupovať pri výbere reproduktora?

1. Každý reproduktor má vždy uvedený kód produktu, ktorý je pre každý produkt unikátny. Produkt ďalej obsahuje EAN kód, ktorý obsahuje aj kód výrobcu a je pre každý produkt unikátny

2. Podozrivo nízke ceny sú v 90% prípadov jasným signálom, že niečo nie je v poriadku - kvalitný výrobok má svoju vyššiu hodnotu, napríklad keramické reproduktory nie je možné vyrobiť tak, aby bol produkt najlacnejší na trhu

3. Neváhajte nás pred kúpou kontaktovať a overte si, či obchod patrí medzi tie, ktoré predávajú originálne reproduktory.

4. Ak máte po zakúpení pocit, že ste sa stali obeťou podvodu a chcete preveriť pôvod reproduktora, jednoducho nám napíšte sériové číslo vášho produktu. Podľa identifikačných údajov produktu sme schopní potvrdiť alebo vyvrátiť vaše obavy.

5. Upozorňujeme aj pred kúpou reproduktorov z niektorých "veľkých" e-shopov. Tieto obchody absolútne neváhajú nakúpiť lacné X-mini reproduktory, ktoré boli z distribúcie vyradené kvôli rôznym výrobným a kvalitatívnym chybám. Vo svete sa tieto reproduktory predávajú ako servisné kusy, no na Slovensku a v Česku neváhajú takýto kus predať ako reproduktor prvej triedy.

Stavte na kvalitu a nakupujte originálne reproduktory X-mini priamo od distribútora(http://www.x-mini.sk), resp. si pred kúpou preverte obchodníka, od ktorého chcete nakúpiť. Radi Vám v tom pomôžeme.

X-mini Slovakia